pokoje gościnne wajer-bobolin-dąbki-kwatery prywatne - Pokoje Gościnne Wajer

Przejdź do treści
Pokoje Gościnne Wajer
Wybierasz się nad morze, szukasz noclegu?. Dąbki albo Dąbki Zdrój nadmorska miejscowość wczasowa a od niedawna również nadmorskie uzdrowisko.niegdyś tylko osada rybacka na Pomorzu Środkowym około 30 km na wschód od Koszalina. Miescowość wyróżnia spośród inncych tego typu: szeroka piaszczysta plaża a także jezioro Bukowo.Na tym jeziorze są bardzo dobre warunki do uprawiania sportów wodnych takich jak windsurfing, kitesurfing i podobnych. Przy jeziorze są liczne wypożyczalnie sprzętu wodno - rekreacyjnego a także rowerów, gokartów.Dąbki są miejscowością, w której większość przyjeżdzających na wczasy nad morzem to rodziny z dziećmi - brakuje tu głośnych dyskotek czy też innych miejsc utrudniającyh wypoczynek.Zapraszamy do nadmorskiego uzdrowiska Dąbki. Urok Dąbek przyciąga co roku tysiące turystów.
króla Eryka
Bobolin koło Darłowa

Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie-jedyny w Polsce nadmorski gotycki zamek wybudowany na planie zbliżonym do kwadratu z wieżą wysokości 24m.Budowę zamku rozpoczęto w 1352 roku za panowania Bogusława V,na ten okres datuje się też początek współpracy miasta z Hanzą.
Darłówek/Darłowa
można też wędkować
port
Do Darłówka tylko 8 km

Latarnia morska Darłowo usytuowana jest tuż przy ujściu rzeki Wieprzy, przy wejściu do portu w Darłówku wschodnim. Obecna wysokość wieża latarni to 22 metry, a na jej szczycie znajduje się nowoczesny mechanizm wskazujący drogę statkom. Dziś turyści mogą podziwiać stan z 1927 roku, kiedy to miał miejsce ostatni remont budynku, polegajacy na podwyższenu wieży o jeszcze jedną kondygnację oraz zmianę optyki latarni. W 1996 roku przeprowadzono modernizację zasilania źródła światła, zapewniając nieprzerwalne świecenie latarni, nawet przy braku zasilania prądem elektrycznym, na okres jednego tygodnia.
Przystań żeglarska w Dąbkach,nad morzem Bałtyckim
Kwatery prywatne w Bobolinie i Dąbkach.
Do nadmorskiego uzdrowiska w Dąbkach przyjeżdża co roku tysiące turystów.Bogate w jod morskie powietrze gwarantuje zdrowy wypoczynek,a nasze jezioro Bukowo przyciąga amatorów windsurfingu,co stwarza idealne warunki do uprawiania sportów wodnych.Zapraszamy również do nieodległego pamiętającego średniowiecze Darłowa /7 km/,które to gwarantuje bardzo dużu różnego rodzaju imprez.Można tam również dojechać rowerem po nowo wybudowanej ścieżce dla rowerów.Wczasy w Bobolinie-Dąbkach napewno będą udane.
noclegi
Wróć do spisu treści